Monday, April 14, 2014

KOCHAM NOWY JORK ISABELLE LAFLECHE

Napotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat książki Kocham Nowy Jork w internecie i prasie. Zatem przed świętami podpowiedziałam Świętemu Mikołajowi czym mógłby mnie obdarować i pod choinką za sprawą magii pojawiły się upragnione lektury.

 Autorka w swojej książce pokazuje nam życie prawniczki, która walczy o wysokie stanowiska zapracowując się "na śmierć". Znajduje się w firmie, w której by przeżyć i osiągnąć wygraną trzeba poświęcić swoje życie prywatne i pasję. Czy Catherine rozpoczynając pracę swoich marzeń odnajdzie się w Nowym Jorku? Na pewno odnajdzie w luksusowych sklepach na Piątej Alei - więcej szczegółów nie zdradzam. 


Kocham Nowy Jork to przezabawna książka, idealna na leniwy wieczór, która niesie w sobie pewne przesłanie. Jakie? - warto mieć cele i marzenia i stale dążyć do ich realizacji, bo jesteśmy szczęśliwi w życiu robiąc tylko to co kochamy. Z czystym serduchem polecam i zapewniam, że książka Was wciągnie.


Pozdrawiam, Dash7 comments:

 1. Zaciekawiła mnie ta książka :)

  http://hiddenndreamms.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. bardzo fajnie,że napisałaś o tej książce,opis fabuły jak najbardziej mnie wciągnął bo uwielbiam taką tematykę i kocham czytać,a teraz będzie trochę czasu wolnego to może uda mi się ją przeczytać ;*

  dołączam do grona obserwatorów ;**

  ReplyDelete
 3. Muszę przeczytać ;) Jak ci się spodoba mój blog to zaobserwuj ;3 http://world-perry.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Fabuła interesująca, na pewno sięgnę po tą książkę. Sama wspomniana Piąta Aleja jest dla mnie ostatecznym powodem, żeby ją kupić :D / dearpopinjay.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. "Warto mieć cele i marzenia", podoba mi się. :) Może się na nią skuszę.

  ReplyDeleteKonstruktywna i uzasadniona krytyka - jak najbardziej.
Jeśli spodoba mi się Twój blog na pewno zaobserwuję.

Pozdrawiam i dziękuję za komentarz!

Powered by Blogger.

© DASH, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena